Zararlılar - Moths

Zararlılar

Moths

Kelebek Hakkında Bilgiler

Evlerinizde ve işyerlerinzde sadece böcekler için değil ayrıca kelebekler için de ilaçlama işemi yapmaktayız. Kelebekler hakkında bilgi verecek olurask: Kelebekler büyümek için 4 aşamadan geçmeleri gerekmektedir. Bu aşamalar yumurta, lavra, pupa ve yetişkin evreleridir. Aşamaların hepsinin farklı görevleri bulunmaktadır. Örnek verecek olursak yetişkinlerin çoğalması için tırtılların çokca yemek yemeleri gerekmektedir.

Kelebeklerin ömrü ise bulunduğu türe göre değişkenlik göstermektedir. Bu süre 1 aydan bir yıla kadar uzayabilmektedir. Bazı kelebekler yumurta bırakarak üreme yaparlar. Bu yumurtaları genellikle yaprakların üzerlerine bırakırlar. Yumurtalar küçün olduğu için bulmak isterseniz yaprakları iyice aramanız gerekmektedir. Pupadan çıkan kelebek hiç durmadan 3-4 saatlik süre içersinde uçma becerisi kazanmaya başlar, Bu eşsiz deneyimi gözelemlemek isterseniz gözünüzü kelebeklerden ayırmadıkça seyir zevki güzel dakikalar yaşayabilirsiniz.

Sonuç ilaçlam firması olarak evlerinizde bulunan her böcek çeşidine karşı ilaçlama işlemi gerçekleştirmekteyiz. Uzman ekiplerimizce kulllandığımız kaliteli malzemelerimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.