Zararlılar - mosquito

Zararlılar

mosquito

Sivrisinek Anofel ve Küleks olmak üzere iki ana gruba ayrılır ve birçok türleri vardır.  Adana Sinek ilaçlama hizmeti, Sivri sinek ilaçlama , Temiz, sıcak, serin, kirli her türlü su birikintilerinde ürerler, Yumurtalarını su birikintilerine tek tek ve grup halinde bırakırlar.Sivrisinek Kurtçuk döneminden sonra uygun ısıda 8-9 günde ergin sinek haline gelir. Dişileri yumurtlamak için canlı kanı emmek zorundadır. Nemli ve loş ortamlarda barınırlar. Geceleri faaliyet gösterirler. Erkekleri meyve ve bitki özsuyu ile beslenirler. En az 3 km uçarak ürediği yerin çok geniş mesafelerine kadar yayılırlar ve canlıların yaşadığı ortamda yoğunlaşırlar.adana yakarca sivri sinek ilaçlama mücadelesi uzman ekip olarak sonuç  ilaçlama firmasını aramanız yeterli.


Anofeller Sıtma hastalığını yaymada rol oynar. Ayrıca Nil hummasi, Fil hastalığı, sarı humma, Beyin iltihabı gibi hastalık yayılmasında da önemli rolleri vardır. "Durgun su birikintilerini yok etmek.Her türlü birikinti suya, kanala, foseptige, havuza ve göle belli periyotlarla larvasit (larva öldüren ve üremeyi durduran) atmak en etkili yöntemdir.


Adana Sivrisinek Uçkun mücadelesinde ise Termal Fog, ULV, Soğuk sisleme veya rezidüel (kalıcı) uygulama metotlar ortama göre uygun ekipmanlarla sinek mücadelesi sonuç ilaçlama firması ile  yapılır. Geniş alanlarda iyi bir araştırma ve planlama yapmak gerekir. Bu sebeple bu konuda tecrübeli, profesyonel uygulayıcılar olarak sonuç ilaçlama firması yapacagı uygulama yetrli olacaktır. Sivrisineğin vücudu baş, göğüs ve karından oluşur. Göğüs kısmında kanatları ve altı tane ayağı vardır. Sivrisineğin başının her iki yanında antenleri vardır. Karın yapıları beslenmeleri açısından oldukça esnektir, kan emdikçe karın kısmı büyür ve genişler. Sivrisineklerde, erkek cinsleri kan emmez sadece dişi Sivrisinekler kan emer. Sivrisinek vücudunun altı katı kadar kan emebilmektedir. Sineğin kan emişinin limiti bir insanın günde 200 lt su içmesi anlamına gelmektir. Sivrisinek kan emerken vücudunda yüksek derecede basınç oluşur. Sivrisineğin vücudu bu basınca oldukça dayanıklıdır. Sivrisinek beslenmek için proteine ve şekere ihtiyaç duyar. Sivrisinek meyve, meyve suları ve bitkilerle beslenip protein ve şeker ihtiyacını giderir. Sivrisineğin erkeği ve dişisi bu şekilde beslenir. Dişi sinek canlıların kanına, yumurta ürettikleri için ihtiyaç duyar.sonuç ilaçlama firması uzaman ekip ile mücadele yöntemi daha kolaydır.


Erkek sinekler kan emmez.Sivrisinek cilde en yakın damarı tespit edip, ağzının altındaki kesede iki tüp ikide neşter olarak kullandığı bıçak ile deride delik açar, akabinde tüplerden biri ile kendi salgısını buraya akıtıp canlıların kanının pıhtılaşmasını engeller.Adana ilaçlama pest control firması olarak en hızlı bir şekilde evinizi iş yerinizi ilaçlayabiliyoruz.kullandığımız ilaçlar biosidal ürünlerdir.

Sivri sinek mücadelesi adana ilaçlama, firması olarak sonuç ilaçlama 7/24 en iyi bir şekilde hizmet vermektedir

SONUCU GÖRMEDEN KARAR VERMEYİN..