Zararlılar - KARINCA

Zararlılar

KARINCA

Karınca, karıncalar (Formicidaefamilyasını oluşturan, yaban arıları ve arılarla birlikte zar kanatlılar (Hymenoptera) takımında yer alan, sosyal yaşam gösteren böceklere verilen ortak addır. Karıncalar, Kretase Dönemi'nin ortalarında, 110 ile 130 milyon yıl önce yaban arısına benzeyen hayvanlardan türemiş ve çiçekli bitkilerin ortaya çıkışından sonra çeşitlenmiştir.Günümüzde 12.000'den fazla türü sınıflandırılmıştır ve yaklaşık 14.000 civarında türü olduğu sanılmaktadır.Karıncalar dünyanın en çalışkan hayvanları ancak onları ne kadar sevsek de evimizde istemeyiz hem yiyeceklerimize ortak olurlar hemde etrafta dolaşan karıncalardan hoşlanmayız. Bu yüzden iyi bir böcek ilaçlama firmasına karınca ilaçlama yaptırmalısınız.

Sonuç ilaçlama  firması olarak  evinizdeki karıncalardan kurtulmanıza yardımcı olabiliriz. dilerseniz diğer haşere türleri için de ilaçlama yaptırabilirsiniz.pest control firması olarak uzaman bir ekip ile biosidal ürünler kullanıp, kokusuz ve lekesiz ilaçlarla mücadele yöntemi uygulaması yapabilir. pest control firması olarak kısın bile sarı karınlarla ilğili portakal kokulu ilaçlar kullanabiliriz. insan sağlığını tehtit etmeden mücadele yöntemi yapmaktayiz.

karınca mücadelesi adana ilaçlama, firması olarak sonuç ilaçlama 7/24 en iyi bir şekilde hizmet vermekedir. aramanız yetrli.

SONUCU GÖRMEDEN KARAR VERMEYİN..